Dekorasyon amaçlı kullanılan ürünlerden biride gergi tavan sistemleridir. Gergi tavan sistemlerinin sadece bir görünüş değil ihtiyacı da karşıladığı bir çeşidi de avize gergi tavan ürünüdür. Son yıllarda karşımıza çıkan bu ürün gergi tavan mantığında olup ayriyetten avize ihtiyacını da gidermektedir. Sadece bir dekorasyon olmaktan çıkıp bir ihtiyacı da karşılaması bu ürünün talep edilmesini sağlamıştır. Diğer gergi tavan sistemlerinde olduğu gibi bu üründe kullanıcının istediğine göre renk, boyut ve şekil alabilmektedir. Avize gergi tavan diğer ürünlere göre farklı bir şekilde kullanılmasından dolayı mdf denilen ham maddeden üretimi sağlanmaktadır.

Bodrum Avize Gergi Tavan Çözümleri

Avize gergi tavanın montajı çok kolay olup kullanıcının kendisi tarafından da gerçekleştirilmektedir. Montajı bir normal bir avize montajına benzemekte olup son derece kolaydır. Boyutları standart olduğundan her hangi bir özel üretime ihtiyaç olmadığı için bekleme süresine gerek kalmadan belirli yerlerden satın alınarak kullanıcı hemen montajını gerçekleştirebilir. Küçük ve dekoratif olması nedeniyle wc, tuvalet gibi diğer gergi tavan sistemlerinin uygulanamayacağı yerlerde daha çok tercih edilerek dekorasyonun sağlanmasında rol almaktadır. Küçük boyutta olması nedeniyle nakliyesi kolay olup kullanıcı hemen kendi imkanıyla ürünün nakliyesini gerçekleştirip istediği yere montajını bizzat kendisi kolaylıkla sağlayabilir. İstenildiği takdir ürünün sökülüp farklı bir yere montajını da kullanıcı son derece basitçe sağlayabilir. Ürünün kullanım amacı gereği ile elektrik ile teması ürünün kullanımını ve kullanıcının güvenliğini tehlikeye atmaz.

Diğer gergi tavan sistemleri gibi avize gergi tavanda son derece güvenlikli ve kalitelidir. Uzun yıllar boyu hem dekorasyon amaçlı hem de avize olarak kullanılabilir. Bİr ihtiyacı da gideren avize gergi tavan aynı zaman de bir dekorasyon ürünü olduğu için iki ihtiyacı da gerçekleştirmektedir. Temizliği de son derece basit olan avize gergi tavan mdf den yapılmış olmasından dolayı silindiğinde her hangi bir tehlike durumuna yol açmaz aynı zamanda ürünün bozulması, çatlaması gibi bir durumda gerçekleşmez. Kullanıcı tarafından uzun yıllarca hem dekoratif bir şekilde hem de aydınlatmayı sağlamak için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

mağaza gergi tavan modelleri ve dekorasyon bodrum

hotel,otel dekorasyonu gergi tavan modelleri bodrum

mağaza dekorasyonu aydınlatması gergi tavan modelleri bodrum

restorant, hotel dekorasyonu gergi tavan modelleri bodrum

Gergi Tavan Modelleri Dekorasyon Modelleri Bodrum

Otel Hamam Spalarda Gergi Tavan

Egeniin İncisi Olan Bodrum Gergi Tavan Modelleri Türk kültürünün vazgeçilmez unsurlarından biri olan hamam ve spa uygulamaları yapan işyerleri için gergi tavan uygulaması çok kazançlı ve uygun bir dekorasyon ürünüdür. otellerin, havuzların, Hamamların tabanları bakteri ve pislik tutmasın diye mermer Yada seramik ile kaplanır. Fakat tavanları kubbe şeklinde normal harç malzeme ile yapıldığından Buralarda Yosunlanma,küflenme,Boyada Kabarma Olşur her yıl tadilat ister oysa gergi tavan malzemesi yıllarca aynı güzellikte kullanılır. Hamamın sıcaklığının korunması için de faydalı olacak olan gergi tavan anti bakteril bir malzemedir. nem ve rutubet yapmadığından hamamlar için çok uygundur.aynı zamanda yosunlamayı önler gergi tavan malzemsinin aynı zamanda alev geciktirivi özelliğide vardır.

havuz dekorasyonu gergi tavan modelleri ve aydınlatması bodrum

düğün salonu dekorasyonu gergi tavan modelleri tavan aydınlatması bodrum

otel dekorasyonu havuz modelleri gergi tavan ve aaydınlatma bodrum

mall of bodrum aliş veriş merkezi avm dekorasyonu gergi tavan modelleri bodrum

otel dekorasyonu ve dizayn ı gergi tavan modelleri ve tavan aydınlatması bodrum

hospital, hasstane dekorasyon gergi tavan modelleri aydınlatma bodrum

havuz tavan dekorasyonları lake gergi tavan fiber optik aydınlatma bodrum

disco, bar, clup dekorasyonları gergi tavan modelleri bodrum

otel,hotel dekorasyonu aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

ofis dekorasyonu tavan ve duvar gergi tavan modelleri bodrum

otel lobi dekorasyonu fiber optik rgb lake gergi tavan modelleri bodrum

otel gergi tavan detayları modern ve lüks dekorasyon modelleri bodrum

Ofis, Mağaza, villa, ve Alışveriş Merkezlerinde Gergi Tavan modelleri bodrum

Ofis,Mağaza, Villa, Özel Mekanlarda ve alışveriş merkezlerinde ışıltı ve ferahlık müşteri potansiyeli için çok mühimdir. Üstelik iyi aydınlatılmış modern ve şık bir mağaza , ofis, villa,ya da alışveriş merkezi daha çok tercih edilen bir yer olacaktır. Alışveriş merkezleri ve mağazalarda ferah ve hoş bir ortam yaratılmasının yanı sıra elektrik tüketimini de oldukça tasarruf edilen bir dekorasyon ürünü olan gergi tavan tasarruf sağlanmasına da olanak sağlar.

Bodrum Restorant, Düğün Salonu, Kültürmerkezi ve Spor Merkezlerinde Gergi Tavan Modelleri

Günümüzde çok fazla rağbet gören düğün salonları, restorant, kültürmerkezi ve spor salonlarının ferah ve aydınlık bir ortam olarak dizayn edilmesinde gergi tavanın çok etkisi olmaktadır. Bodrum gergi tavan Modelleri firmamız spor salonlarında mükemmel gergi tavan uygulamaları ile harika ortamlar oluşturmuştur. isteyene malzeme gönderiyoruz isteyenin işini yapiyoruz isteyene gergi tavan montajını ögretiyoruz.Düğün salonuna uygun gergi tavan uygulaması ile az elektrikle daha aydınlık pırıl – pırıl aydınlık ve isteğe göre rgb aydınlatmalı ortam yaratılmaktadır. İnsanlar spor, düğün salonu, restorant eğlenmek için geldiklerinde bu ferah ortamdan etkilenip tüm çevresine tavsiye edeceğinden spor salonu,düğün salonu, restorant, hotel toplu kullanım alanlarında müşteri potansiyeli artışı da görülür. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve yılların verdiği tecrübe ile mükemmel gergi tavan uygulamaları yapmaktadır.

otel dekorasyonu düğün salonu tavan modelleri otel aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

badrum barrisol otel dekorasyonu düğün salonu tavan modelleri otel aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

3d dekorasyon otel dekorasyonu düğün salonu tavan modelleri otel aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

modern,lüks dekorasyon bodrum otel dekorasyonu düğün salonu tavan modelleri otel aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

3d deüğün salonu tavan modelleri otel aydınlatması rgb gergi tavan modelleri bodrum

modern düğün salonu barrisol stretch ceiling tavan modelelri gergi tavan 3d badrum

düğün salonu, konferans salonu, 3d dekorasyon, alçı dekorasyon duvar kagıdı gergi taan modelleri barrisol, stretch ceiling systems bodrum

restorant,otel,,düğün salonu,avm, dekorasyonu gergi tavan modelleri bodrum

Daha Fazlası İçin Tıklayın Bizleri Takip Etmeye Devam Edin Devamı Gelecek

Bodrum Avize Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi tavan modelleri  iç mekânların dekorasyonunda etkili görünüm için  tercih edilebilir. Bodrum bölgesinde gergi tavan uygulamaları için burada bu işle ilgilenen firma ya da şirketlerden destek alabilir ve gergi tavan uygulaması için çalışmalara başlayabilirsiniz. Gergi tavanlar hem estetik hem de kullanım kolaylığı bakımından günümüzde en çok tercih edilen tavan süslemelerindendir. Pek kişi ya da şirket gergi tavan uygulamasını tercih etmekte ve memnun kalmaktadır. Bu açıdan gittiğiniz pek çok ortamda bu tasarımlara rastlayabilirsiniz.

Gergi Tavanlar Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavan  etkili tavan dekorasyonu için  uygulamaları günümüzde pek çok yerlerde kullanılmaktadır. Gergi tavanların kullanıldığı alanlara örnek verecek olursak örneğin evlerimizin salon, mutfak gibi pek çok alanında tavan süslemesi ve aydınlatılmasında, iş yerlerinde verimi arttırmak amacıyla, alışveriş merkezi, bina girişleri, hastaneler gibi toplu kullanım alanların olduğu yerlerde gergi tavan tasarımları sık tercih edilmektedir.

Gergi Tavanların Özellikleri

Gergi tavan modelleri  Gerek mimari ve estetik açıdan gerekse kullanım kolaylığı bakımından  sık tercih edilmektedir. Gergi tavanlar öncelikle estetik açıdan son derece etkili bir görünüm sağlamakta ve kullanıldığı yerin havasını ve atmosferini değiştirmektedir. Bunun dışında kullanımları çok kolaydır. Çabuk kir tutmazlar, boya ve badana gibi ek masraf ve zaman isteyen işlere gerek kalmadan pratik kullanım avantajları bulunmaktadır. Montaj ve bakımları çok kolaydır. Kırılma ya da camında çatlama olmaz. Isıya dayanıklıdır.

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan fiyatları incelendiğinde fiyat politikası belirlerken firmaya göre fiyatlar değişebilmektedir. Gergi tavan uygulanacak alanın metrekaresi hesap edildikten sonra alan belirlenir ve ona göre fiyat belirlenir. Gergi tavan fiyatlarında ekonomik anlamda kazanç sağlamak isteyen kişiler bu konuda teklif veren firmaların tekliflerini inceleyebilirler ve kararlarını ona göre verebilirler.

İç Mekanlarınızda Gergi Tavan Tercih Edin

Gergi tavan tasarımlarını tavan süslemelerinde tercih edebilirsiniz. Görsellik olarak ve kullanım açısından pratik bir kullanım alanı olması nedeniyle gergi tavan tasarımlarını tavan dekorunda tercih edebilirsiniz. Gergi tavan tasarımları olarak çok sayıda tasarım mevcut olup her zevke hitap eden gergi tavan tasarımları bulunmaktadır.

 

Pin It on Pinterest

Share This