Gergi tavan uygulamaları ile hoş ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka ışıklandırma sistemleri kullanmalısınız. Kullanacağınız LED, Spot lambalar hem odanıza estetik bir görünüm kazandırırken, gergi tavanlarınıza zenginlik katacaktır. Düğün salonu, lokanta, otel, okul, hastane gibi mekânlarda kullanımı yaygın olan aydınlatma sistemine sahip gergi tavan tekniği artık evinizin misafir odasında oturma odasında koridorda ve istediğiniz tüm odalarda rahatlıkla kullanılır hale gelmiştir.

Gergi Tavan Uygulamaları İçin Işıklandırma Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Gergi tavan modelleri ve uygulamalarına yaptırtacağınız aydınlatma sisteminde kullanılan aydınlatma ürünlerinin düşük enerjili olması hızlı açılıp kapanabilen dayanıklı malzemelerden yapılmış olması kullanım sırasında size ekonomik avantajlar sağlayacaktır.

gergi tavan modeli

Bu uygulamalarda genellikle Spot lamba çeşitleri, LED ve arkadan gizli LED lambalar tercih edilmektedir.  Bir dönem büyük bir ilgi ile kullanılan avize lambalar günümüzde pek tercih edilmektedir. Evinize ya da mekanlarınıza göz alıcı bir görünüm yaratmak istiyorsanız mutlaka LED lambaları tercih etmeksiniz. O anki ruh halinize uyum sağlayan bir ortam arzu ediyorsanız mutlaka renk değiştirme özelliğine sahip aydınlatma sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu aydınlatma sistemlerinden birden fazla renk lambalar kullanılmaktadır. Gergi tavan aydınlatma sistemlerinde odanın veya mekânın büyüklüğü, orada bulunan mobilya ve aksesuarlar ile odanın iç dekorasyonu ile de uyumlu olması otama hoş bir ambiyans katmak açından son derece önemlidir. Uygun ve kaliteli bir ışıklandırma sistemi gergi tavanın güzelliğini ortaya çıkartarak huzur dolu bir mekân oluşturacaktır.

Gergi Tavana Işıklandırma Sistemi

Gergi tavan fiyatları aydınlatma sistemi gibi ekstra özellikler dâhil edildiğinde standart gergi tavan modellerin göre biraz daha maliyetli olmaktadırAydınlatma sistemine sahip bir gergi tavan uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka buna önceden karar vermiş olmalısınız.

gergi tavan modeli

Gergi tavan ustaları gergi tavan modellerini hazırlıyorken elektronik ustaları da uygulamaya gerekli olan elektrik tesisatını yapmış olacaklardır. Eğer var olan gergi tavan uygulamasına aydınlatma sistemini sonradan ilave ettirmek istiyorsanız, mutlaka işin uzmanlarından yardım almalısınız. LED lambalar Spot lambalar ve klasik avize üçü bir arada aydınlatma sistemi kullanılabilirsiniz. Gergi tavan fiyatları ve aydınlatma sistemleri yapımı konusunda profesyonel ustalarımızla iletişime gererek, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

Share This