İbradi, Antalya iline bağlı olan ilçelerden biridir. İlçede bulunan yöre insanları Yörük’tür. İbradi hem insanı hem de mekanları ile güzel ilçelerden biridir. İlçede, il genelinde olduğu gibi Akdeniz iklimi etkileri görülmektedir. İbradi’nin anlamının ise soğuk yer olduğu düşünülmektedir. İlçede yeşil alanların çok olması dikkat çeken özellikler arasındadır. İbradi’de bulunan mekanlar için ise gergi tavanlar yapılabilmektedir. İlçedeki bütün mekanlara göre gergi tavanlar bulunabilir. Gergi tavanlar ile burada bulunan mekanların daha iyi bir görünüme sahip olması sağlanır. İbradi, mekan bakımından Antalya’daki bazı ilçelere göre daha az yere sahiptir. Ancak gergi tavanlar her yere uygulanabilir bir yapıdadır. Bu nedenle de rahatça uygulama yapılabilir.

Gergi Tavan Kullanmanın Nasıl Faydaları Vardır?

Gergi tavanlar birçok farklı özelliği ile ön plana çıkar. Bu uygulamalar, sahip oldukları özellikler sayesinde çok faydalı olmaktadır. Gergi tavanların faydaları hem görsel hem de işlevsel olarak ayrılabilir. Görsel olarak oldukça fazla etkisi bulunur. Bunlardan ilki,uygulandığı alanı daha geniş göstermesidir. Gergi tavanlar, uygulandıkları mekanı normalden daha geniş bir şekilde gösterir. Bu sayede de oldukça yararlı olur. Aynı zamanda gergi tavanların kullanıldığı mekan daha iyi görünür. Yani estetik bir alan görünümü oluşturma konusunda çok etkilidir. Gergi tavanların kullanıldığı alanlar, estetik bir görünüme sahip olur. Bu estetik görüntü ile de çok ilgi çekici olmaktadır. Görüntü olarak birtakım faydalar daha sağlanmaktadır. Bunlardan biri de aydınlık artışıdır.

gergi tavan modeli

Gergi tavanların kullanıldığı alanlar daha aydınlık olabilmektedir. Işığa etki eden gergi tavanlar, ortam ışığının en iyi şekilde yayılmasını sağlar. Bu sayede de daha aydınlık bir ortam oluşturulur. Gergi tavanların işlevsel olarak da birçok faydası bulunur. Çabuk kirlenmeyen gergi tavanlar temiz bir görüntü ortaya koyarlar. Aynı zamanda sürekli temizlenmeye ihtiyaç olmaz. Gergi tavanlar uygulandıktan sonra uzun süre kullanılabilir. Bu özellik ile de çok faydalı olmaktadırlar. Aynı zamanda uygulaması da hızlı bir şekilde yapılır. Kalitesiyle dikkat çeken gergi tavanlar, her mekana uygulanabilmesi ile de daha yararlı olur. Gergi tavanlar bu ve benzeri faydaları ile birçok kişi tarafından tercih edilir.

Gergi Tavanların Çok Fazla Tercih Edilmesini Sağlayan Özellikleri

Gergi tavan isimli sistemler, çok fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise sahip olduğu görsel ve işlevsel özelliklerdir. Gergi tavanlar öncelikle çeşitli modellere sahiptir. Bu modeller ile mekan özelliklerine en uygun seçim yapılır. Gergi tavanlar şık bir görüntüye sahiptir. Estetik ve şık olması, en önemli özelliklerinden biridir. Kumaşı parlak olabilmektedir. Kaliteli kumaşlar ile yapılır. Bununla birlikte uzun kullanım ömrüne sahiptir. Böylece her zaman onarım ve yenileme işlemleri yapmak gerekmez.

gergi tavanı modeli

Gergi tavanlar alanı geniş gösterme özelliğine sahiptir. Bu özellik birçok mekanda çok faydalı olur. Bu nedenle de kullanım alanı oldukça geniştir. Gergi tavanların en fazla kullanıldığı yerler, genellikle çok fazla hitap eder. Yani otel, alışveriş merkezi, eğlence merkezleri, düğün salonları ve benzeri mekanlarda çok fazla tercih edilir. Bunun yanı sıra okul, hastane gibi yerlerde de gergi tavanlar kullanılabilmektedir. Aynı zamanda evlerde de gergi tavanlar kullanılabilir. Sahip oldukları özellikler ile hem geniş bir kullanım alanına sahiptir hem de çok faydalıdır. Gergi tavanlar çok kullanışlı sistemlerdir.

Gergi Tavan Yaptırmanın Maliyeti Çok Mudur?

Gergi tavan fiyatları, her yer için aynı değildir. Fiyatı belirleyen bazı unsurlar vardır. Bu unsurlardan en önemli olanı, uygulama yapılacak olan mekandır. Gergi tavanın uygulanacağı alanın büyüklüğü ve genişliği, fiyat üzerinde çok etkilidir. Aynı zamanda seçilen gergi tavan modeli de fiyata etki eder.Birçok faydası olan gergi tavanlar, özellikleri ve faydaları ile uygun fiyatlara sahiptir. Gergi tavanların herhangi bir modelini yaptırmak isteyenler, bütçesine uygun fiyatlar ile yaptırabilir. Gergi tavanlar fiyat bakımından da oldukça kullanışlı olan ürünlerdir.

Model Seçenekleri İle Gergi Tavanlar

Gergi tavan modelleri kapsamında çeşitli sistemler sunulmaktadır. Gergi tavanlar; transparan, lake, UV baskı gibi modeller ile uygulanmaktadır. Transparan modeller, ışığın daha iyi bir şekilde yayılmasını sağlar. Bu sayede de maksimum aydınlatma imkanı verir. Mağazaların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Bununla birike lake modeller de çok kullanışlıdır.

Lake modeller parlak ve pürüzsüz bir kumaşa sahiptir. Bu parlak ve pürüzsüz kumaş, mekanı daha geniş ve derin göstermektedir. UV baskı modellerde ise yeni baskılama yöntemi kullanılır. Bu sayede çok kaliteli bir uygulama işlemi yapılır. Gergi tavanların her modeli çok kullanışlıdır.

Antalya İçin Yüksek Kalitede Gergi Tavanlar

Antalya gergi tavan firması olarak İbradi’de hizmet vermekteyiz. İbradi ilçesine verdiğimiz hizmet ile her mekana gergi tavanlarımızı uygulayabilmekteyiz. Firmamız tarafından hem üretim hem de uygulama işlemleri yapılır. Bu işlemleri Ormana Active Oteli, İbradi Çok Programlı Lisesi, Avni Erdoğan Anaokulu ve benzeri mekanlar için de yapmaktayız. Firmamız, ilçedeki bütün mekanlara gergi tavanlar ile hizmet vermektedir. Tecrübeli personellerimiz ve kaliteli hizmetimiz ile kusursuz işler yapmaktayız. Gergi tavanlarımız; uzun kullanım ömrü, şık görüntüsü ve özellikleri ile çok faydalı olmaktadır. Firmamız, bu hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Birbirinden kaliteli gergi tavanları yaptırmak ve mekanlarınızı daha iyi bir hale getirmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This