Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kemer yaz aylarında birçok kişi tarafından tatil yapmak amacı ile tercih edilmektedir. Yurtdışından da akın akın ziyaretçilerin geldiği Kemer beldesi Antalya ilinin en önemli ilçesidir. Sürekli olarak turist akınına uğrayan ve herkes tarafından tercih edilen bu tatil beldesi kendini sürekli olarak geliştirerek gelen kişileri en iyi şekilde ağırlamayı hedeflemektedir.

Gerek mevcut olan hastaneleri, gerek halka açık olan ofisler ve alışveriş merkezleri gibi birçok nokta insanların beğenisini kazanacak şekilde dekore edilip hizmet edilmektedir. Kemer beldesi yaz aylarında oldukça kalabalık olan bir bölge olmakla birlikte kış ayları geldiği zamanlarda ise yerini sakinliğe bırakmaktadır. Sadece yerlilerin yaşamadığı aynı zamanda buraya gelen turistler geldikleri zaman gitme taraftarı olmadıkları için buraya yerleşme kararı alarak buranın yerlilerinden olmuşlardır. Son dönemlerde bu giderek artmaktadır.

gergi tavanı modeli

Tertemiz plajları ile göz dolduran, sıcacık havası ile içinizi ısıtan, beyaz kumları ile en güzel tatil yapma imkanı veren bu belde vazgeçilmez tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Akdeniz iklimin hakim olduğu bu eşsiz ilçede sadece plajlar ve denizler değil gece hayatı da oldukça renklidir. Gündüz deniz keyfi yaptıktan sonra gece de eğlencelere katılarak gününüzün harika geçmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Kemer beldesi oldukça sıcak bir iklimi olan bir belde olmasından dolayı kış ayları geldiği zamanda çok fazla soğuk olmamaktadır. Buraya geldiğiniz zaman mutlaka uğramanız gereken ve keşif yapmanız gereken yerler mevcuttur. Asla ve asla uğramadan geçmeyerek mevcut olan beldelerini görebilirsiniz. Buranın en önemli noktası ve mutlaka görülmesi gereken en önemli yeri tarihi değeri olan Phaselis Antik kentidir.

gergi tavan modeli

Eski dönemlerden kalma bir yer olmakla birlikte Kemer ilçesine 20 dakika uzaklıktadır. Dilerseniz antik kent gezisi yaptıktan sonra burada deniz keyfi yapabilirsiniz. Eski Selçuklu döneminden kalma Selçuklu av köşkü de ziyarete açık olan ve tarih severler açısından sevilen bir bölgedir. Manzarasının güzelliği ve teleferiğin sağlamış olduğu heyecan ile sizlere eşsiz bir gün yaşatacak olan Tahtalı dağına mutlaka uğramanız gerekir. Buraya teleferik aracılığı ile ulaşarak eşsiz manzaranın verdiği huzuru yakalayabilirsiniz. Bunlar dışında Antalya’nın merkezinde gezebilir sevdikleriniz ile birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Antalya Gergi Tavan Nedir?

Antalya gergi tavan son dönemlerde adını sıklıkla duyduğunuz, ofislerde, düğün salonlarında, evlerin içinde birçok farklı yerler ve çeşitli modelleri ile karşılaştığınız bir takım dekorasyon ürünüdür. İstediğiniz her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan gergi tavanlar dekoratif olarak oldukça şık ve modern bir görünüm sergilemenize yardımcı olmaktadır. Özellikle sürekli olarak aynı ortamda çalışan ya da evinde değişiklik yapmak isteyen insanların ilk düşüneceği nokta gergi tavan olmalıdır. Hem farklı renk seçenekleri, hem birbirinden farklı modelleri ile yaptırdığınız alanda oldukça dikkat çekici durmaktadır.

Gergi tavan modellerine örnek olarak gösterilecek olur ise evinizin içerisinde bir gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sizlerin tarzını yansıtan modelleri evinize taşıyabilirsiniz. Genel olarak evlerin içerisinde en fazla gergi tavan kullanılan bölge salonlar ve banyolardır. Firmalarda ise genellikle ofis girişlerinde ya da toplantı odaları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda gergi tavan hizmetlerinin en fazla kullanıldığı sektör ise düğün salonlarıdır. Halka açık bir hizmet olan ve görünüm olarak şık olması gereken düğün salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Antalya Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Antalya gergi tavan modelleri sizin istek ve arzularınız doğrultusunda farklı renk seçenekleri ve dekorasyonlarında değişkenlik gösterilmektedir. Tamamen sizin zevkinizin ve beğeninize yönelik olarak tasarlanan modeller mevcuttur. Evinizde gergi tavan yaptıracağınız zaman gergi tavanlarınızı hangi bölgede daha sık görmek isterseniz o bölgeye yaptırabilirsiniz.

Banyolarda en fazla kullanılan ve tercih edilen modeller su damlası ve balıklı gergi tavan modelleridir. Banyonun atmosferini tamamen değiştiren ve mavi renkte yaptırıldığı zaman oldukça uyumlu olan bir modeldir. Dilerseniz bunlar dışında da banyonuzda farklı modellere yer verebilirsiniz. Salonlarınızda ise sevdiğiniz tarzları yansıtabilirsiniz. Sade modelleri seviyor iseniz salonlarınızda gümüş dekoratif bir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda renkli bir ortam yaratmak isterseniz renkli modelleri seçebilirsiniz. Manzara ve doğa fotoğraflarını evine yansıtmak isteyen insanlar için salonlarda bu detaylara yer verebilirsiniz.

Antalya Gergi Tavan Özellikler Nelerdir? Gergi Tavan Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Antalya gergi tavan fiyatları yaptırılan alana ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Alanın büyüklüğüne göre fiyatlar belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Gergi tavanların özellikleri şu şekildedir;

  • Gergi tavanların kendi has birçok özellikleri bulunur. Renkli gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman renklerinde herhangi bir solma yaşanmadan uzun yıllar kullanıma uygun olarak dizayn edilmektedir.
  • Gergi tavan montajı zahmetsiz bir şekilde yapılarak zaman kaybı yaşanmadan kolaylıkla montajı yapılır.
  • Garanti kapsamında olması meydana gelebilecek bütün problemlere karşı koruma altında olunmasını sağlar.
  • Yapısı gereği esnek bir malzemeden meydana gelmiştir ve aynı zaman yırtılma, ayrılma gibi deformasyonlara karşı korunaklıdır. Yırtılma, ayrılma gibi problemler yaşanmaz.
  • Su ve nem gibi günlük hayatta meydana gelebilecek problemlerden etkilenmez.
  • Bakımı oldukça kolaydır herhangi bir boya gerektirmez. Nemli bir bez ile kolaylıkla silinir.
  • Aydınlatma armatürleri koyulabilmektedir. Bu durumda evinizde ya da ofisinizde loş bir ortam oluşturabilirsiniz.
  • Üzerine resim baskısı yapılabilmektedir.

 

Pin It on Pinterest

Share This