Kepez; Antalya’nın en sevilen ilçelerinden biridir. Ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yer aldığından dolayı bu ilçe yaz mevsimde sıcak geçerken kış aylarında da ılık ve bol yağışlı bir hava görülmektedir. Antalya’nın kepez ilçesi hem tarihi hem de kültürel alanları ile ülkemizde ve dünyaya ün salmış bir ilçe olduğundan dolayı her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

Ayrıca doğal güzellikleri bakımından zengin olan bu ilçe kapalı mısır çarsısı, kent ormanı ve hayvanat bahçesi gibi gezip görmeye değer güzelliklere sahiptir. Yok, yok denecek önemli yerlere ve değerlere sahip olan Antalya Kepez İlçesinde yılın belli bir aylarında çeşitli etkinlik ve şenlikler düzenlenmektedir. Yağlı pehlivan güreşleri ve ramazan şenlikleri de bu eğlencelerden bazıları olmaktadır. İlçe daha çok etkinlik ve şenliklerin yapılacağı zamanlarda turistlerin akınına uğramaktadır.

Kepez’in tarihine baktığımızda ise çok eski bir geçmişe sahip olduğunu görmemiz zor olmayacaktır. Tarihte pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış onların yaşam tarzına tanıklık olmuş ve kültürel değerlerini bünyesinde barındırmıştır. Geçimini turizm hayvancılık ve tarım ile karşılamaktadır. Özellikle turizm büyük bir kalkınma aşamasındadır. Ekonomik faaliyetler açısında da günden güne ileri adımlar atan bölge inşaat sektörü denilince Antalya’da ilk akla gelebilecek ilçeler arasında yer almaktadır.

Gecekondu gibi küçük ve sıradan yapılar yerine muazzam ve şık konutlar siteler ve rezidanslar yapılmaktadır. Bu yaşam alanları şık ve göz alıcı dekorasyon ürünleri ile tasarlanmaktadır. Özelikle tavan ve duvarlarına yapılan gergi tavan uygulamaları projelere apayrı bir görünüm kazanmıştır.

Kepez Gergi Tavan Uygulamaları

 Kepez gergi tavan uygulamaları her türlü projeye uygun modellere sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede Kepez’de bulunan hastaneler, okullar, alışveriş merkezlerin, düğün salonları, oteller ve konutlarda gergi tavan uygulamaları yapılmaktadır. Dekorasyon uygulamalarında muhteşem tasarımlar ortaya çıkaran kurumsal firmamızda Antalya Kepez başta olmak üzere ve şehrin tamamına gergi tavan uygulaması imalatı ve montajı yapmaktadır. Firmamız gergi tavan modellerini projelerin yapısına ve karakteristik özelliklerine göre belirlemektedir. Özellikle hastane ve okullar için ağır ve   sade modellere sahip olan gergi tavan uygulamaları yapılırken, otel ve konutlar için canlı ve göz alıcı renklerden oluşan dikkat çekici gergi tavan modelleri uygulanmaktadır.

gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Modelleri Nasıl Uygulanır?

 Gergi, tavan modelleri yaşam alanlarına, iş yerlerine ya da okul ve hastane gibi özel mekanlar özgün, kusursuz bir tavan estetiği sağlamak adına tercih edilebilecek en güzel ve özel dekorasyon tekniğidir. Uzman ve profesyonel eller tarafından hazırlanan bir gergi tavan uygulaması herkesi dikkatini ve beğenisi kazanabilecek özelliklere sahiptir. Firmamız bünyesinde uzman tavan ustalarımız tarafından birbirinde şık ve dikkat çekici gergi tavan modelleri hazırlanmaktadır. UV Baskı gergi tavan, Transparan gergi tavan, dijital baskı gergi tavan, lake gergi tavan vs. pek çok gergi tavan modelleri kurumsal firmamız bünyesinde tavan yapınıza uygun olarak hazırlanıp kısa zaman içinde montajı yapılmaktadır.

Gergi tavan uygulamaları profesyonel ve deneyimli ustalarımız en kaliteli malzemeler, birinci sınıf işçilik ve en ince detaylar ile hazırlanmaktadır. Gergi tavan uygulaması yapılmadan önce uygulamanın yapılacağı mekâna gidilir ve tavanın şekli ve büyüklüğü incelenip ölçüler alınır. Uzman ustalarımız alçıpan malzemeden ölçüye uygun tavan havuzu hazırlayıp, arzu edilen modeli havuza gerdirme yöntemi ile gerdirerek montajını yapar ve hazır hale gelen gergi tavan modeli tavana uygulanarak yapımı tamamlanır. Firmamız bünyesinde gergi tavan uygulamaları yapan ustalarımız konusunda deneyimli ve işinin ehli kişilerdir.

 Gergi tavan Fiyatları

 Gergi tavan fiyatları inşaat sektöründe en çok araştırılan konulardan biridir. Kurumsal ya da bireysel müşterilerimiz gergi tavan modellerinin kalitesi özgünlüğü kadar fiyatları da detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Fakat her sektörde olduğu gibi dekorasyon sektöründe ve gergi tavan uygulamalarında da fiyatlara etki eden bazı faktörler bulunmaktadır. Bu nedenle fiyatlar konusunda tek bir rakamdan söz etmek ya da fiyatlar şudur demek imkansızdır. Aşağıda yer alan maddeler gergi tavan fiyatları üzerinde etkili bir rol oynamaktadır. Firmamız da gergi tavan fiyatları konusunda sizlere uygun fiyatları sunmak istese de;

gergi tavan modeli

Uygulamayı yapacağınız projenin büyüklüğü fiyatlar üzerinde en etkili faktördür. Gergi tavan fiyatlama tespitinde sıradan bir yapı ile kompleks yapının gergi tavan maliyeti oldukça farklı olmaktadır.

Gergi tavan uygulamasında istenen malzemenin özellikleri, kalitesi ve yapılması arzu edilen gergi tavan modellerinin de fiyatlara epey etkisi vardır. Firmamız da özel lake gergi tavan uygulamalarından tutunda ortama estetik görünüm kazandırarak ışıklandırma ya da LED sistemi bulunan gergi tavan modellerinin büyük bir ustalıkla yapmaktadır.

Uygulamanın zorluğu ve uygulamada yer alan çalışan sayısı projenin bitişi ve uygulamanın kısa ya da uzun zamanda hazırlanması da gergi tavan fiyatlarında önemli bire rolü bulunmaktadır.

 Gergi Tavanın Faydaları Nelerdir?

 Gergi tavan uygulamaları tavan özgünlük kazandırır ve mekânın etkileyici özelliği arttırır. Uygulandığı ortama ışığı eşit olarak yayar ve ses yankılanmasını engeller. Mekâna görsel ve estetik bütünlük kazandıran gergi tavan modelleri aynı zamanda duvarı nemden ve rutubetten korur. Bakım ve tamir gerektirmez ve en önemli özelliği de alevden etkilenmezler, kırılıp çatlamazlar. Bu özelliği sayesinde de düğün salonu otel gibi özel mekanlarda kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

Pin It on Pinterest

Share This