Okullarda ve özel mülklerde bulunan konferans salonları oldukça aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Belirli sayının üzerinde yapılan organizasyonların konferans salonlarında yapılması tercih edilmektedir. Konferans salonları da şık bir dekorasyona sahip olursa, güzel ve oldukça geniş kitleler tarafından tercih edilip, önemli görüşmelere ev sahipliği yapılır. Bu sebeple konferans salonunun dizaynı kadar, konferans salonu tavan dekorasyonu da oldukça önemlidir. Çünkü tavan mekanın en geniş bölgesi olduğundan herkesin dikkatini çeken bir alandır.

gergi tavan modeli

Konferans salonları birçok toplantıya ve konferansa ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir topluluk ağırlanacaksa konferans salonları kiralanır ve oralarda bu ağırlama yapılmaktadır. Konferans salonlarında, salon dekorasyonunun önemli olduğu kadar, konferans salonunun tavan dekorasyonu da bir hayli önemlidir. Çünkü tavandaki ışıklandırma ve dekorasyon herkesin dikkatini çeken önemli detaylardır.

Konferans salonlarında, ünlü sanatçıların konserleri, devlet büyüklerinin programları, uluslararası programlar gibi oldukça önemli organizasyonlar da yapılmaktadır. Bu sebeple konferans salonu gerek aydınlatma gerekse gergi tavan modeli ile ne kadar çok lüks görünüyorsa, ona göre daha önemli organizasyonlar için kiralanmaktadır.

 Gergi tavan fiyatları konferans salonu tavan dekorasyon hizmetini uygun fiyata çok lüks göstermek ise gergi tavan sistem döşemesi ile mümkün olmaktadır. Konferans salonlarında tavana uygulanan konferans salonu tavan dekorasyonu ile çok havalı bir mekana sahip olunabilir.

Konferans Salonunda Akustik Gergi Tavan

Konferans salonu bağımsız bir yerde ve ses geçirmesi çok önemli değilse, diğer birbirinden şık gergi tavanlarla çok güzel tavan ve duvar dekorasyonları yapılabilmektedir. Transparan ve dijital baskı gergi tavanlarla dekorasyon konferans salonuna apayrı bir hava katacaktır. Çünkü bu iki gergi tavan modeli ışığı geçirdiği için içine döşenen led ışıklar veya başka ışıklar, salona bambaşka bir hava verecektir.

gergi tavan modeli

Gergi tavan duvara yapıldığında iç kısmına ışıklandırma yapılarak rengarenk veya desenli bir duvar model ışıklandırılıp mekana bambaşka bir hava katılabilir.

Gergi tavan dekorasyonu, duvarlar için de uygulanabilmektedir. Duvarlara boya gibi birçok işlem yapmak yerine gergi tavan ile mekana bambaşka bir hava katmak mümkündür.

Konferans salonu tavan dekorasyonu yanında duvar dekorasyonlarında da gergi tavan konferans salonuna bambaşka bir hava katacaktır.

Gergi tavan modelleri dekorasyonlarında boyama gibi bir dert olmamaktadır. Kolayca montajı yapılan gergi tavanların ömrü uzun ve temizliğinin kolay olması da avantajlarındandır.

Gergi tavan ile yapılan dekorasyonlar daha şık ve modern gözükmektedir. Daha az bütçe ile oldukça güzel dekorasyonlar yaptırılabildiği gibi, bütçe varsa saray gibi görünebilecek bir konferans salonu tavan dekorasyonu yapılabilmektedir.

Dekorasyonda tek tek gergi tavan modelleri kullanılabildiği gibi, tüm çeşitler karıştırılarak çok farklı bir dekorasyon elde etmek de mümkündür.

Kısacası şık bir konferans salonu tasarlamak isteyenler, hayallerindeki atmosferi yakalamak isteyenler için gergi tavan dekorasyonu oldukça doğru bir seçim olacaktır.

 

Pin It on Pinterest

Share This