Muratpaşa, Antalya’da bulunan ilçeler arasındadır. İlçede 64 adet mahalle bulunur. Köy, belde ve benzeri yerler yoktur. Antalya’nın çok ziyaret edilen ilçelerinden biridir. Muratpaşa; Kepez, Aksu ve Konyaaltı ilçeleri ile de komşudur. Turistik olarak da çok tercih edilen yerlere sahiptir. Bu ilçede gergi tavan uygulamaları da yapılmaktadır. Turistik önemi bulunması, ilçede hareketlilik olmasını sağlar. Bu nedenle de birçok mekan bulunur. Bu mekanlara gergi tavanlar uygulanabilir. Gergi tavaların uygulama alanı geniştir ve bu nedenle isteyen herkes bu hizmeti alabilir. Gergi tavanların birçok farklı özelliği bulunur. Bu özellikler ile de mekanlara görsel ve işlevsel fayda sağlanır.Gergi tavanlar her mekanda tercih edilebilmektedir.

Gergi Tavanların Sahip Olduğu Özellikler Ve Yararları

Gergitavan uygulamalarıbirçok farklı özelliğe sahip olan uygulamalardır. Bu uygulamalar hem görsel hem de işlevsel açıdan özelliklere sahiptir. Böylece her açıdan faydalı olur. Gergi tavanların görsel olarak pek çok özelliği vardır. Öncelikle bu uygulamalar, mekanı daha estetik göstermektedir. Bununla birlikte şıklık da sağlar. Uygulama alanlarının daha ilgi çekici olmasını sağlayan görüntüleri vardır. Gergi tavanların kumaşı da çok iyi bir görünüme sahiptir. Tasarım ve kullanılan malzemeler, gergi tavanların görsel olarak çok özellikli olmasını sağlar. Parlak yapıda olan modeller de vardır. Görsel özelliklerden biri de alanı daha geniş göstermesidir.

Bu özellik çok kullanışlı olmaktadır. İşlevsel olarak fayda sağlayan özellikler de bulunur. Gergi tavanların önemli özelliklerinden biri de kolay temizlenebilmesidir. Bu özellik çok yararlı olur. Gergi tavanlar çok zor kir tutar. Temizleme gerektiği zaman ise kısa sürede temizlenir. Bu nedenle çok fazla tercih edilir. Aynı zamanda kaliteli kumaş ve malzemelerden üretilir.

Bu sayede uzun bir kullanım ömrü vardır. Gergi tavanların çok fazla kullanılmasının sebeplerinden biri de budur. Bir kere uygulandıktan sonra uzun süre boyunca kullanılabilir. Yani sürekli olarak yenileme masrafına sebep olmaz. Gergi tavanlar, hızlı bir şekilde uygulanabilir. Bu özellik ile de çok kullanışlı olmaktadır. Bütün modellerde kaliteli ön planda olmaktadır. Böylece hem görsel hem işlevsel olarak kullanılır. Kullanım alanının geniş olması ile de her yere uyum sağlayabilir. Ortamın havasına uyum sağlayan gergi tavanlar, genel mimariye uygundur. Bütün bu özellikler, gergi tavanların her yerde kullanılmasına imkan verir. Küçük ya da büyük bütün mekanlarda kullanım yapılabilir. Estetik bir görünüme ve faydalı özelliklere sahiptir.

Gergi Tavanları Nerelerde Kullanmak Mümkündür?

Gergi tavanlar pek çok yerde kullanılabilir. Bu uygulamalar hem ev ve benzeri kişisel alanlarda kullanılabilir. Bununla birlikte daha yaygın olarak belirli kitlelere hitap eden mekanlarda kullanılır. Özellikle otel, alışveriş merkezi, havuz, okul ve benzeri yerlerde çok tercih edilir. Gergi tavanların bu kadar geniş bir alanda kullanılmasının sebebi, sahip olduğu özelliklerdir. Görsel ve işlevsel özellikleri ile her mekanda faydalı olurlar. Bu nedenle de çok sık tercih edilir. Birçok yerde sağlanan geniş ortam hissinin sebebi gergi tavanlardır. Gergi tavanları kullanmak isteyen herkes kullanabilir. Çünkü boyut olarak özel tasarımlar yapılabilmektedir. Çeşitli modellerde gergi tavanlar, istenilen her mekana uygulanabilir.

gergi tavan modeli

Gergi Tavanların Farklı Modelleri

Gergitavan modelleri, birbirlerinden farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Bu özellikler ile de etkili bir şekilde kullanım yapılır. Gergi tavanların transparan, UV baskı, Lake gibi modelleri bulunur. Bu modeller ile de birçok fayda sağlanır. Transparan modeller, daha iyi bir aydınlatma sağlar. Bununla birlikte birçok ilgi çekicidir. Mağazalarda çok sık tercih edilen bir modeldir. UV LED baskı modelleri, gelişmiş baskılama yöntemi ile uygulanır. Bu sayede de kusursuz bir uygulama yapılır. Lake modeller ise özellikle havuz ve benzeri yerlerde çok sık kullanılır. Parlak kumaşı vardır. Daha derin bir ortam görünümü sağlar. Bütün modeller, kendine has özellikler ile fayda sağlar.

gergi tavan modeli

Gergi Tavanların Fiyatları Ne Seviyededir?

Gergi tavan fiyatları, birtakım faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörlerden biri, gergi tavanın uygulanacağı alandır. Alan genişliği ve büyüklüğü fiyatı etkilemektedir. Bunun yanı sıra uygulanacak olan modele de dikkat edilir. Bu gibi faktörlere bağlı olarak gergi tavanlar için bir fiyat belirlenir. Gergi tavanlar çeşitli özelliklere sahiptir ve çok faydalıdır. Bu doğrultuda da fiyatları uygun olmaktadır. Bütün gergi tavanlar hem görsel hem de işlevsel fayda sağlar. Bu faydalar göz önünde bulundurulduğunda uygun bir fiyat seviyesi vardır. Her bütçeye uygun gergi tavanlar yapılabilmektedir.

Antalya’da Sunulan Kaliteli Gergi Tavan Hizmetleri

Antalya gergi tavan firması olarak Muratpaşa ilçesine hizmet vermekteyiz. Muratpaşa’da gergi tavana ihtiyaç duyanlar için hem hızlı hem kaliteli hizmet sunarız. Uzun kullanım ömrüne sahip gergi tavanlarımız çok kalitelidir. Görsel olarak herkesin ilgisini çekecek kadar iyidir. Estetik ve şık bir görünümü vardır. Firmamız üretimini yaptığı gergi tavanları, profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

Bu gergi tavanları, alanında uzman ekipler ile uygularız. Antalya Muratpaşa’da Özel Antalya Likya Hastanesi, Sancak Soy Ortaokulu, Start Otel gibi bütün mekanlar, hizmetlerimizden yararlanabilir. Firmamız bu hizmetleri ile ilçedeki ve genel olarak ildeki birçok mekana hizmet vermektedir.Gergi tavanlarımız kalitesi ile herkesin ilgisini çeker. Hizmetlerimiz kapsamında hem üretim hem de uygulama işlemlerini yapmaktayız. Farklı gergi tavanları incelemek ve bu konuda hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This