EGE GERGİ TAVAN HAKKINDA

Firmamıza daha yakından göz atmak ve bizi tanımak ister misiniz?

BELEMİR YAPI Güvencesi

Firmamız, Belemir Yapı Ege Bölge Bayii olarak sizlere yıllardır tüm bölgede aktif olarak hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler, kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan tüm gergi tavan hizmetlerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi, yıllardır geliştirerek sunmuş durumdayız.

Ekibimizin eğitim süreçlerinden, üretim tesislerimizin geliştirilmesine kadar her aşamada bir adım daha öne çıkıyoruz.

Sizlere, sektörde var olan standart gergi tavan çözümlerini olduğu gibi sunmak yerine; Avrupa standartları dahilinde daha gelişmiş, daha kapsamlı ve ihtiyaçlarınız ile doğrudan orantılı çözümler sunmak için çalışıyoruz. Sektörde ise yıllardır ön plânda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ekibimizle, sizlerin ihtiyaçlarını daha rahat ve net bir şekilde kavramak, bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmek adına hareket ediyoruz. Sizleri anlamak ve sizler talep etmeden, sizlerin yerine en doğru hizmeti ortaya koymak bizlerin en temel görevi.

Gergi tavan hizmetlerimizde tüm ürün desteğini ise, kendi üretim tesislerimizde sağlıyor; önemli ölçüde zamandan tasarruf ediyoruz.

Bu sayede sizlerde beklemeden, daha hızlı ve rahat bir şekilde gergi tavan hususunda ki çözümlere ulaşıyor; daha rahat bir hizmet süreci ile doğru bir destek alabiliyorsunuz. Üstelik tüm hizmetlerimizde ayrıca satış sonrasında da teknik konularda her zaman destek servisimizi sunmaya devam ediyoruz.

Tüm gergi tavan ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz…

Özetle Biz;

Gergi tavan sektöründe her zaman farklı olmayı amaçlayan, sizlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek adına hareket eden, kapsamlı bir firmayız. Belemir Yapı Ege Bölge Bayii olarak yılların deneyimi ile sizlere çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Özel Bayii Sistemi

Kazançlı bir sektöre bölgenin lider firmasıyla adım atın.

Profesyonel Destek

Satış sonrasında da teknik anlamda her zaman sizlerin yanındayız.

Uygun Ücretlendirme

Her zaman en uygun fiyatlandırma politikaları ile sizlere çözüm üretmekteyiz.

Doğaya Saygılı

Geri dönüşüme uygun ve yenilenebilir teknoloji ile üretim yapmaktayız.

Fatih Mahallesi Atatürk Bulvarı No:87 Efeler / AYDIN

+90 533 667 74 38

info@egegergitavan.com

Pin It on Pinterest

Share This